Щомісячна виплата на дитину до 14 років

Також жінці годиться щомісячна компенсаційна виплата відшкодування витрат у зв’язку з ростом … Так. За колективним договором одинокій мамі, яка виховує дитини до 14 років, кожен рік може бути.

Щомісячну грошову допомогу на дітей вступу їх до школи (не старше 8 років), які перебувають на повному державному … у віці: 3-х років — 9,80 грн.; від 3-х років до вступу їх до школи — 14,50 грн., пропорційно дням невідвідування. 1 .3. Щомісячну виплату, незалежно від інших виплат, на кожного дитини шкільного віку, який був евакуйований.

… протягом двох років щомісячна матеріальна допомога в розмірі шести пенсій, причому схема і строки виплат … з АТ “Норільський комбінат” власним бажанням “у зв’язку з доглядом за дитиною у віці до 14 років” (ст.

Щомісячні страхові виплати виробляються страхувальником у строки, встановлені для виплати заробітної … онуками, братами, та сестрами, — достиженияими віку 14 років або зміни стану здоров’я.

… 2) видача та оплата лікарняних листків по догляду за хворою дитиною віці до 14 років — у розмірі 100 … 6) щомісячна виплата 50 відсотків мінімальної заробітної плати незалежно від інших виплат кожного.

Тому в системі заходів державної підтримки сімей з дітьми важливе місце належить виплаті … Проводиться поетапне підвищення розміру щомісячного посібники дитини. … подарунків дітям з багатодітних сімей, які мають п’ятьох і більше дітей у віці до 14 років включно.

ти, передбачені частиною першою статті 1 8 цього Закону. Батькам дітей у віці до 14 років: 1) оплата лікарняних листків розмірі 100 відсотків (одному з батьків) для догляду за больньсм дитиною незалежно від стажу роботи; 2) перебування … таксі) місця лікування і назад з правом позачергового придбання квитків; 5) щомісячну виплату.

Батькам дітей у віці до 14 років: 1) оплата лікарняних листків проводиться в розмірі 100 відсотків (одному з батьків) для догляду за хворим дитиною незалежно від стажу роботи; 2) забезпечується перебування … з правом позачергового придбання квитків; щомісячну виплату непрацюючим жінкам, які мають дітей- інвалідів у віці 16 років,.

Зазначена виплата покладається: дітям шести років – для придбання лікарських засобів за рецептами лікарів; дітям … Для отримання щомісячної грошовій виплати на кожного дитини з багатодітної сім’ї необхідні наступні документи: … особу батьків (усиновителів, опікунів, піклувальників), а також дитини (дітей) віком 14 років ( наявності); •

… по догляду за хворим дитиною у віці до 14 років — в розмірі 100 % незалежно від безперервного стажу … путівками на оздоровлення строком 2 місяців; щомісячна виплата 50 % мінімальної заробітної плати.

Схожі статті:
  1. Займенник в англійській мові вправи для дітей
  2. Нотаріальне згоду на виїзд дитини до росії
  3. Записати дитину в садок через інтернет москва
  4. Індивідуальні корекційні вправи для дітей
  5. Нормальна вага і зріст дитини по місяцях

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *