Пізнавальна сфера розумово відсталих дітей

… дітей з затримкою психічного розвитку і дітей з розумової відсталістю дозволив виявити наступні тенденції: • резу льтати дослідження пізнавальної сфери дітей з ЗПР у порівнянні з їх розумово відсталими і.

… числа хлопчиків до числа дівчаток серед випадків розумової відсталості устеновленной етіологією ми розрахували очікуване число дітей спадковими і екзогенними дефектами пізнавальної сфери вибірка.

Розумово відсталі діти – одна з найбільш численних категорій дітей , відхиляються у своєму розвитку від … відставання від норми, але і глибоке своєрідність особистісних проявів і всієї пізнавальної сфери.

Властиві розумово відсталим дітям грубі порушення довільного уваги перешкоджають … розвитку таких аспектів пізнавальної сфери розумово відсталої дитини, як увага та його основні властивості. Як і все.

Недостатня пізнавальна активність, слабкість орієнтовною діяльності — це симптоми протікання … Т. А. Власова вказувала на недостатній розвиток психічних процесів розумово відсталих дітей: різні за характером і глибиною порушення розумової діяльності, недоліки рухової сфери, своєрідність мовного розвитку, які призводять до.

Але перш ніж вирішувати це завдання, важливо знати: 1) якихось дітей слід вважати розумово відсталими; 2) у чому своєрідність їх пізнавальної діяльності, 3) емоційно-вольової сфери і 4) поведінки. Дослідження.

Дослідження розумової працездатності в ситуації суміщення кількох ознак проведено у 28 учнів … Враховуючи своєрідність пізнавальної сфери розумово відсталих дітей, знижену активність і .

Людей з такими порушеннями називають розумово відсталими, в цю категорію входять особи з ураженням кори головного мозку, внаслідок чого страждає в першу чергу пізнавальна сфера, емоційно- вольова. Порушення розумового розвитку … ступінь розумової відсталості. діти, що мають такі порушення, здатні до навчання в тією чи іншою мірою.

За виникнення недорозвинення пізнавальної сфери відповідає не менш 50 різних генів, локалізованих в … Вивчили 600 розумово відсталих дітей 5-9 років, відібраних у порядку надходження під спостереження. Серед .

Кузьміна Е. С. Розвиток емоційно-вольової сфери розумово відсталих молодших школярів … Пізнавальна діяльність та її детермінанти при затримці психічного розвитку // Дефектологія. 1989. М9 1. 56.

Схожі статті:
  1. Казки за ролями для дітей дошкільного віку
  2. Жартівливі привітання дитину з днем народження
  3. Заняття з гімнастичним м’ячем з дитиною
  4. Підвищена температура у новонароджених дітей
  5. Захід до дня захисту дітей у дитячому садку

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *