Білий наліт на внутрішній стороні щік у дитини

Дитини треба покласти на лівий бік з підібганими ніжками, повільно стискаючи цілком наповнену … На почервонілої слизової внутрішній боку щік, губ, язика, піднебіння з’являється білий наліт у вигляді круглих цяток.

Дитина веселий, життєрадісний. Хворий Т. … Зникли менінгеальні симптоми, дитина став веселим, скарг не пред’являв. … Внутрішні органи Зацікавленість внутрішніх органів відзначалася в гострому періоді. … Мовою з’являвся тонкий білий або коричневий наліт, але краю залишалися чистими. … У тих дітей, у яких захворювання почалося з високої температури, щоки були яскраво-червоними, чітко виражена блідість носогубного.

… (області шиї, пахвової, пахової, рідше середостіння і забрюшины), досягають іноді розмірів голови дитини. … риси; найголовнішим відмінністю кожної з цих форм є своєрідні порушення з сторони білої крові. … спостерігаються на слизовій щік; десни розпушені , вкриті брудним нальотом, кровоточать (як при цынге). … В етіології Л. нерідко лежать ураження вегетативної нервової системи і залоз внутрішній секреції.

Схожі статті:
  1. Конкурси на день народження для дітей 10-11 будинку
  2. Як в’язати гачком для початківців дітей схеми
  3. Методики виявлення рівня тривожності у дітей
  4. Чим можна збити температуру 39 у дитини до року

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *