Звичаї і традиції казахського народу для дітей

Ми не повинні миритися з самопливом і стихійністю в процесі освіти звичаїв та традицій. Досі в … слів на казахською мовою. звичаям веточных народів, у тому числі казахського народу, діти батькам або.

Пробудившееся у народів країни почуття національної самосвідомості, переваги активно впливає на всі … Всі ми вважали, що управління школою універсально і не залежить від того, якої національності діти … культура народу його звичаї, традиції, устрій і т. д. … На думку іншого видатного педагога країни — заслуженого вчителя школи Казахської РСР А. К. Алгиева,.

ці. слова можуть існувати поряд з їх казахськими еквівалентами, тим більше , що вони вже вкоренилися в казахською мовою. звичаям східних народів, у тому числі казахського народу, діти до батьків або дружини до чоловікам.

В цьому відношенні представляють дуже великий інтерес процеси еволюції звичаїв та традицій казахського народу, … Це нововведення пов’язане з тим, що тепер більшість жінок народжує дітей в лікарні і повертаються.

Це – залучення дітей до історії рідного краю, побуту, традицій, культури російської та казахського народів; створення … народної творчості- — П-ства з точки зору описаних у ньому особливостей побуту, звичаїв, традицій. Діти .

… силами яке прагнуло зберегти патріархально-феодальні відносини, старий побут, традиції та звичаї, ісламську релігію. З іншого боку, в духовного життя казахського народу розвивалося революційно- демократичний напрям. … психології відбивалися в усному народній творчості, літературі, мистецтві, особливості побуту, традиціях. … У них отримували знання переважно діти представників експлуататорських класів.

Проте навіть старці не змогли згадати назву такого прекрасного звичаю. І ми назвали цей … Кщдж кесер У казахського народу є поняття ” юндж шеше”. … Разом з тим батьки уникають називати дітей іменами.

Так, по-результатами опитування мають трьох і більше дітей* 31,6% трудівників села,1 31,7 робочих Шымкентского … суспільства чітко проявилися самобутні національні звичаї казахського народу, зокрема традиція.

Жорстокість козаків не знала меж, вони не жаліли навіть своїх дружин і дітей . … нічого не вийти.2 П. І. Ричков повідомляє, що серед козаків довго побутував звичай вбивати власних дітей, … де в ранньому періоді існування козацької громади була традиція умертвіння малолітніх дітей, що заважали військово-похідного життя. … Кочували поблизу Яїка ногайські та казахські племена, башкири і калмики дуже скоро відчули, який у них.

Народ вчив молоде покоління жити в природі, любити її, добре орієнтуватися в навколишньому середовищі, знати прикмети погоди, звички тварин і птахів. Ось як характеризує ці особливості казахського побуту народний учитель К. Ж. Ахметов: «Діти, виростаючи на просторі і Народження … дитини розглядалося як особливо радісне і щасливе подію, і, по традиції, вдягалося в … Такий звичай зберігся у багатьох селах і в даний час.