Одноразові виплати з нагоди народження дитини

Пенсія – це пенсії, а також одноразові виплати і виплати у вигляді відшкодування вкладів і, відповідно до … за винятком попередньої виплати допомог і спеціальних посібників з нагоди народження дитини і.

… виплати допомог жінкам у період декретної відпустки; надання матерям, які мають дітей, допомоги по догляду за дитиною; виплати одноразової посібників з нагоди народження дитини; пільгове забезпечення.

… непрацездатності та пенсії (за віком, по інвалідності, з нагоди втрати годувальника, за вислугу років); … одноразові виплати з нагоди народження дитини, утримання дітей у піонерських таборах, будинках для.

… також додаткова відпустка без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до досягнення нею віку півтора років, здійснити виплату державних одноразових посібників з нагоди народження дитини.

Видача готівкою зарплати, премії 50 70 10. Виплата дотацій і одноразових 50 69 посібників з нагоди народження дитини і т. п. 11. Погашення кредитів і позик готівкою 50 66,67 12. Виплата депонованої.

Робітники отримують страхові виплати в такому розмірі, як якщо б вони були застраховані у себе на батьківщині. … одноразові виплати за нагоди народження дитини надаються тільки французьким громадянам 51.

Розмір допомоги на одну дитину (до двох років) склав 500 крон, на двох дітей — 800, на трьох і більше дітей — 1200 крон в місяць. Була також подвоєна одноразова виплата з нагоди народження дитини. Турбота партії і.

Так, у Франції одноразові виплати з нагоди народження дитини надаються тільки французьким громадянам 41. Крім того, багатодітні сім’ї іноземних робітників у Франції не користуються і тими пільгами.

В окремих колгоспах за рішенням загальних зборів також вводиться виплата посібників з нагоди народження дитини, розмір яких нерідко такий же, як робітникам і службовцям. Одноразові державні посібники.

… з відпусткою по вагітності та пологах; одноразові допомоги по нагоди народження дитини, на поховання; … одноразові виплати колгоспникам після демобілізації з Радянської Армії, одноразові виплати.

Схожі статті:
  1. Дивитися фільми для дітей новинки фантастика
  2. Бог самотній дитина кинутий усіма в порожньому магазині
  3. Розвиваючі мультики для дітей 1 року з пісеньками
  4. Конспект заняття для дітей з порушенням мовлення
  5. Середній прожитковий мінімум по росії 2015 на дитину
  6. Інфекції верхніх дихальних шляхів у дітей лікування

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *