Стаття про дітей, що залишилися без піклування батьків

… виконавчої влади для врахування в федеральному банку даних про дітях, залишилися без піклування батьків, … з дня надходження відомостей, зазначених в абзаці першому пункту 1 цієї статті, забезпечує пристрій.

… для первинного обліку у федеральному банку даних про дітях, , що залишилися без піклування батьків, відповідно … дня надходження відомостей, зазначених в абзаці першому пункту 1 цієї статті, забезпечує пристрій.

Порядок формування державного банку даних про дітях, залишилися без піклування батьків і користування ним … За невиконання обов’язків, передбачених пунктами 2, 3 цієї статті надання.

Громадянам, зазначеним в частині 2 цієї статті, надаються інші житлові приміщення, які повинні … Діти-сироти та діти, , що залишилися без піклування батьків, особи з числа дітей-сиріт идетей, що залишилися без.

За невиконання обов’язків, передбачених пунктами 2 і 3 справжньою статті, за надання свідомо … Стаття 123. Пристрій дітей, , що залишилися без піклування батьків 1. Діти, що залишилися без піклування.

Стаття 98 1 . Призначення житлових приміщень для дітей-сиріт та дітей, залишилися без піклування батьків, лициз числа дітей-сиріт та дітей, залишилися без піклування батьків Житлові приміщення для дітей-сиріт идетей,.

Поняття «діти, що залишилися без попеченияродителей» розкривається в пункті 1 статті 121 Сімейного кодексу … і облік дітей, , що залишилися без піклування батьків, здійснюється впорядку, встановленому статті 122.

… дітях, , що залишилися без піклування батьків, а також документи, містять інформацію про вжиті … постійно проживають на території Російської Федерації (пункт 7 частини 2 статті 272 ЦПК РФ, стаття 6.

Стаття. 8.Додаткові. гарантії. прав. на. имуществои. житлове. приміщення. 1.Діти-сироти идети, , що залишилися без піклування батьків,а такжедети, які перебувають під опікою (піклуванням), мали закріплене.

дітьми, , що залишилися без піклування батьків, особами з числа дітей- сиріт идетей, оставшихсябез піклування батьків, несуть відповідальність у порядку, встановленому законодавством Російської Федерації. 4.

Схожі статті:
  1. Купити магнітну дошку для дітей у москві
  2. Вартість квитків на літак дітям до 5 років
  3. Місячна дитина не спить ночами що робити
  4. Як привчить дитину до горщика в 6 місяців

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *