Правильне співвідношення ваги і зростання у дитини

Дітей з правильним співвідношенням ваги і росту при вазі 4000 г — 24, 8%, при вазі 4200 — 4300 г — 14,9% … відзначаються ускладнення перебігу періоду новонародженості і порушення розвитку дитини, що проявляються і.

Т правильного харчування дитини з Ф перших місяців його життя залежать його нормальний зростання’, розвиток і здоров’я. Організм … каиторий і кількість окремих харчових речовин обчислювати залежно від ваги, тобто на 1 кг ваги дитини. … не тільки достатнє у відповідності з віком кількість білка, але і правильне співвідношення його з кількістю вуглеводів і житров.

В той же час в організмі тривають процеси посиленого зростання розвитку, вдосконалюється робота всіх … Вага 6-7-річного дитини удвічі вище, ніж його вага в однорічному віці. … мінералів і вітамінів в харчування дитини, так само як і про необхідність правильного співвідношення між ними.

При подальшому нормальному розвитку і зростанні дитини встановлюється правильне співвідношення черепа і мозку (рис. 4). … Доношена дитина має вага близько 3500 м, окружність голови близько 35 см і зростання близько 50 див.

Спостереження над дітьми показали, що найсприятливішим є співвідношення, при якому на!гбелка припадає 1 г жиру та 4 г вуглеводів. … Для правильного росту і розвитку дітей необхідна їжа, багата вітамінами. … Вік Вага дитини (в кг) Новонароджений 3 (5 міс 1 рік 6 9 2 роки 12 3 » 14 4 » 16 5 років 18 6 » 20 1 X 1 М II т т Я 0 Вік Вік II ш вага (в кг) вага.

В очікуванні дитини ВЕЛИКЕ таїнство НАРОДЖЕННЯ Нові «порядки» в родині Розвиток дитини і догляд за ним … раціону, 170-175 2700-2900 Надбавка у вазі під час вагітності За рекомендаціями ВООЗ, … звичайного, але при цьому обов’язково зберегти правильне співвідношення харчових : речовин, яке виглядає так: … 8153 У жінок з великою збільшенням ваги зростає ймовірність слабкості пологової діяльності, при якій Зростання,.

Прикладом азотистого балансу можуть служити дані, отримані у двомісячного дитини (Пейоер) : Введено … правильного співвідношення білка в їжі з іншими харчовими інгредієнтами: жирами, вуглеводами і водою. … Так, Затер вважав, що кількість білка в 2 г на 1 кг ваги для дітей від 1,5 до 3 років є найбільш сприятливим для правильного розвитку і зростання;.

До вуглеводів все ще існує кілька зневажливе відношення, характерна деяка недооцінка їх біологічної ролі. … эйтрофиче- ське розвиток грудного дитини, але нерідко, навпаки, викликає зниження його ваги. … жінок в суспільна праця, в результаті чого не завжди вдається організувати правильне природне вигодовування. Зростанню числа дітей, які перебувають на змішаному і штучному вигодовуванні, сприяють 4.

У період годування дитини жінка повинна отримувати більш рясне харчування, ніж під час вагітності. … Годуючій жінці треба стежити за своїм вагою, який до кінця другого місяця після пологів повинен стати таким же, … Недостатність живлення затримує його зростання і розвиток, знижує опірність організму, … організму дитини і підлітка в основних поживних речовинах, а також правильного співвідношення між ними.

Схожі статті:
  1. Профілактика шкідливих звичок у дітей презентація
  2. Червона книга що це таке для дітей презентація
  3. Якщо мами пронос можна годувати дитину грудьми

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *