Дефіцит уваги у дітей молодшого шкільного віку

Хотеева Е. Н. Виховання самостійності молодших глухих школярів при підготовці домашніх завдань … Ст. Динаміка основних властивостей уваги у дітей молодшого шкільного віку з синдромом дефіциту уваги.

Добринін Н. Ф. Основні питання психології уваги // Психологічна наука в СРСР. … Заваденко Н. Н. Як зрозуміти дитину: діти гіперактивністю і дефіцитом уваги. … Леонтьєв А. Н. Відчуття, сприйняття і увагу дітей молодшого шкільного віку // Нариси психології дітей.

Вивчення організації неспецифічного та довільного селективного уваги у дітей з функціональною незрілістю … незрілість фронто- таламической ретуляторной системи і дефіцит неспецифічної активації з боку ретикулярної формації стовбура мозку. … формування різних компонентів зорового уваги у дітей молодшого шкільного віку.

Дефіцит уваги – нездатність утримувати увагу на чому-небудь, що необхідно засвоїти протягом певного відрізка часу. Дивергентне мислення – мислення, спрямоване на вироблення можливо більшого.

Порівняльний аналіз впливу гіпоксії на хронотропньтй показник ЕКГ у дітей перших місяців життя і … А. В. Нейрофизиолоптческое дослідження синдрому дефіциту уваги у дітей молодшого шкільного віку:.

Особливості психічного розвитку дітей, народжених від матерів, перенесли маніфестний напад … гіперактивності з дефіцитом уваги у дітей молодшого шкільного віку : Автореф. дис. на соиск. учен. степ. канд.

Бобкова Е. Н. Педагогічні умови виховання соціальної відповідальності у старших школярів … Головко Е. В. Формування моральної стійкості молодшого школяра до негативних впливам … Гур’єва М. Б. Діагностика та корекція когнітивних порушень при синдромі дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей шкільного віку : Автореф. дис. на.

Сиротюк А. Л. Синдром дефіциту уваги з гиперактивностыо. … педагогічній практиці Завдання: познайомити студентів з іграми, які можна провести з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Психодіагностика особистості дитини дошкільника і молодшого шкільного віку: Метод, посібник /Упоряд. Л. Р. Бузунова. … Н.В. Синдром порушення уваги з гіперактивністю у дітей // Російський вісник перинатології та педіатрії. … Сиротюк А. Л. Синдром дефіциту уваги гіперактивністю.

No1(4). 5. Волокітіна Т. В., Грибанов А. В. Варіабельність серцевого ритму у дітей молодшого шкільного віку. … Архангельськ, 2004; Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю: Керівництво практичного психолога.

Схожі статті:
  1. Як почати підгодовувати дитини в 3 місяці
  2. Материнський капітал за третю дитину в свердловській області
  3. Чи можна розлучатися якщо дитині немає року україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *