Тварини по англійськи для дітей з вимовою

Учитель. тварини вгадано. … (Діти «перетворюються» в тварин.) Діти. Iam a fox. Iam a crocodile. (І т. д.) Вчитель. Будуйтеся вдвелинии – дресирувальники і тварини, напротивдругдруга. … Наприклад, як сказати по- англійськи:«Заєць, стрибай!»? … a bone–кістка, a nut– горіх, milk–молоко, meat– м’ясо, сир–сир, fish–риба, bread–хліб; відпрацьовувати вимову звуків[d] і [t].

У відповідності з цілями і завданнями навчання англійській мови на ранньому етапі, всі розглянуті мультимедійні … Граючи в цій програмі, діти дізнаються, як називаються по-англійськи тварини, пори року, музичні … освоїти базовий набір англійських слів і словосполучень, також допоможе у розвитку первинних навичок вимови і розуміння на слух.

Однак, якщо в сім’ї є людина, вільно володіє англійською, хорошим вимовою, він може … Ця книга являетсятретьей в циклі посібників з навчання дошкільнят англійській мови і підходить дітям.

Графіка місцями виглядає незграбно, але діти не звертають уваги на такі дрібниці, коли в їх розпорядження потрапляє цілий зоопарк … Тварина негайно видає властивий йому звук, а голос за кадром чудовому англійській вимовляє назву звірятка. … професійно, тому дитина добре запам’ятовує вимову літер і слів на англійській мовою.

Ще одна особливість: двокрапка вказує на довгий англійська звук. Звичайно, така … Але добрий початок! Потім, продовжуючи за – йняття, ви зможете оволодіти англійською вимовою на більш високому рівні. Кожне … англійської мови! ANIMALS • ТВАРИНИ horn [хо:н] ріг neck [нек] шия back.

Викладачка показувала картинки, називаючи по-англійськи зображені на них предмети. На картинках були намальовані предмети, навколишні дітей і знайомі їм тварини. … самі діти, викладачка тільки стежила за правильністю вимови назв зображених на.

Покажіть йому картинку, на якій зображено знайоме малюкові тварина , наприклад, собака, і скажіть, як вона називається. … ДВОМОВНІ ДІТИ тих сім’ях, де розмовляють на двох-трьох мовах, батьки можуть опинитися перед … наприклад, тато може говорити по-французьки, а мама — по-англійськи. … До 12 місяців дитина починає вимовляти окремі прості слова, хоча буває і так, що два слова при вимові зливаються в одне.

Посібник призначений для початкового етапу навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку….

Автор цієї дивно доброї книги вважає, що маленькі діти мають здатність навчитися чому завгодно. Він розмірковує про …

Схожі статті: