Робота з дітьми інвалідами в бібліотеках

працюючим з дітьми-інвалідами, бібліотека розробила рекомендаційні посібники: «Педагогу — психологу», «Чудесні властивості посмішки», … У багатьох бібліотеках Дагестану налагоджена гурткова робота інвалідами.

Організоване дозвілля і міжособистісне спілкування дітей-інвалідів творчих клубах. Бібліотека як культурний центр. Отриманий нами досвід і методики використовуються публічними бібліотеками краю: на базі Петровської ЦБС відкрито центр … що прийшов час для організації масштабної акції, логічно продовжує всю попередню змістовну роботу з дітьми.

БІБЛІОТЕКИ «Співучасть у долі» Допомога бібліотек дітям-інвалідам Для багатьох дітей -інвалідів книга часом … Робота ведеться, як правило, тісному контакті з органами охорони здоров’я, освіти, соціального.

Крім фахівців бібліотеки, досвідом роботи поділилися працівники районних бібліотек; їх теми звучали так: … Особливо це важливо в роботі з дітьми з категорією інвалідності, так як з юного віку виховується .

В області понад 1300 дітей-інвалідів від 3 до 16 років, які мають різні діагнози захворювань. … Вже маючи досвід роботи з цими дітьми (частково профільований філія No 8 р. … на пріоритетному обслуговуванні батьки дітей-інвалідів в обласній дитячій бібліотеці), обласна дитяча.

бібліотеках для сліпих ця робота спрямована на освоєння навичок орієнтування в просторі, підвищення рівня … по душам” – інтелектуальний клуб для пенсіонерів, “Світ дитинства” і “Промінь” – для дітей-інвалідів.

Показати роль і значення бібліотек у збереженні світової цивілізації. 3. … Підготовча робота 1. Підготувати інформацію … Провести конкурс на оригінальну закладку в книгу для дітей-інвалідів. Обладнання 1.

Айн Ренд (1905-1982) — наша колишня співвітчизниця, яка стала найбільшою американською письменницею. Автор чотирьох романів …

Схожі статті: