Привітання з днем народження дитині на 2 рочки

Твоя Дін-Дін. Олежик! Вітаю з днем народження Бажаю щастя, любові, хороших друзів Світлана. Саша, зрозумій, адже я люблю тебе … Дорогий Андрій Державін! З 1 2-річчям творчої діяльності! … >)іне МсСаПпеу, Камишин. Театральні зустрічі — Галя, на початку ти названа кращою.

Ніцца. 2. 1 а. Привітайте, вживаючи ці вирази. Зразок: День народження. Вітаємо тебе з днем народження. Новий рік. Свято. _ Народження сина. Новосілля. Закінчення навчального . — б. Запросіть до собі на.

30 Reims [1] Дорогий Макс Юхимович! Вітаю Вас з днем народження [2] – і бажаю, само собою зрозуміло, … і таке ж спасибі Міррі Яківні. У Фрейбурзі на цей раз було не так цікаво, як 11?2 назад.

Я як уявлю, що тут 2 буду, це ж білого світла не бачити! Зараз нас розкидали по ротам. … І я відразу отримав від тебе пачку листів і привітання з днем народження. Раніше, коли тільки приїхав сюди, думав, як.

12. квітня. 2010. . Я. В. ВЕСНЯНОМУ. ЛІСІ. ПИВ. БЕРЕЗОВИЙ. СІК… 2 години ночі дзвоню в Благовєщенськ батькам і вітаю маму з днем народження, їй 85 років. Вона й тато не знає, що я їду на велосипеді так.

Аге 1511еге са’сз оп ‘с11е ЬаЫе? Т11еге 15 по гтгай’е 011 1:11є ЪаЫе. ТЬеге аге за Ьогвее вп 1:11є ЪаЫе. 2. Т11еге таз … 4 . Вранці, коли Біллі був все ще в ліжку, його мама і тато увійшли в кімнату. Вони його поцілували і сказали: — Доброго ранку, любий. Ти знаєш … В телеграмі було: « Вітаю з Днем народження, дорогий Біллі! Добре проведи час! З любов’ю.

… травні 2. Можете написати рядочки? ну або побільше відповідь для marysichca Привіт! Звичайно! Ви від себе хочете? Як його звуть? Напишіть цікаві деталі про нього. marysichca Ще привітання хрещеною.

2. Зразок: листівки — Будьте ласкаві, покажіть листівки! — Всі листівки на вітрині. Подивіться, будь ласка, самі. Конверти, вітальні … Вітаю тебе (Вас) з днем народження! Вітаємо Вас (Вас, тебе) з.

3 вересня 1972 народилася співачка Ліка, яка встигла змінити кілька псевдонімів: Ліка МС, Ліка Стар, … Ти можеш привітати днем народження (або з відходом в армію, або ще з чим-небудь) одного ( подружку) або.

Схожі статті: