Вплив низької температури на організм дитини

Зимовий період також має свої особливості в організації правильного харчування дитини. Низька температура повітря взимку чинить певне вплив організм дитини. Насамперед — це підвищена віддача.

Якщо холодний вітер впливає на організм систематично багато разів, це виробляє швидку реакцію кровоносних судин на вплив низької температури. Хаотичність проведення загартовування, тривалі.

Систематичні багаторазові дії холоду на організм виробляють швидку реакцію кровоносних судин вплив низької температури. Тривалі перерви зменшують опірність організму і можуть.

В момент народження температура немовляти становить приблизно 38 ° З, але вже через 30-40 хвилин вона помітно знижується, … чергу за рахунок незвичній для нього низької температури навколишнього повітря. На ступінь і тривалість зниження температури надають вплив вага дитини, розміри його тіла, стан … З віком здатність організму утримувати температуру власного тіла підвищується і температура тіла.

В момент народження температура немовляти становить приблизно 38 оС, але вже через 30-40 хвилин вона помітно … зате підвищена тепловіддача, першу чергу, за рахунок незвичній для нього низької температури навколишнього повітря. На ступінь і тривалість зниження температури надають вплив вага дитини, розміри його тіла, … З віком здатність організму утримувати температуру власного тіла підвищується і температура.

У числі факторів відзначимо ступінь чистоти повітря, температуру його, вологість і тиск повітря, освітлення, … що на кожну людину достатньо 25 куб. метрів повітря в середньому, а на дитини-10 куб. метрів (1 кб. саж.) … говорити, відгукується на людське організмі тим сильніше, чим більша різниця між температурою тіла і повітря. Низька температура впливає сповільнює чином на процеси, що відбуваються в клітинах, — найбільш.

Хоча питання зміни імунітету під впливом опромінення не може вважатися ще достатньо вивченим … Цілий ряд експериментальних робіт, так і саме життя показали, яке величезне позитивне вплив надає сонце на зростаючий організм дитини. … Низька температура повітря взимку змушує дітей більшу частину часу проводити в приміщеннях, куди.

Більше 30 % енергії у організмі дорослого і близько 50 % у грудного дитини утворюється за рахунок окислення жирів, що надходять з їжею. … Жири роблять істотний вплив на смакові якості їжі, її нитательность і насичення організму нішею. … Високі смакові якості молочних жирів, низька температура плавлення, хороша засвоюваність, наявність.

В таких умовах організм людину надають вплив низька температура навколишнього середовища, різкі її коливання, Нами проведений обстеження і аналіз 103 дитини, що проживають в улусах (Жиганський, Оленекской,.

Коли до цього приєднується підвищена рефлекторна подразливість оболонок під впливом … Поряд з цим «погана погода», тобто низька температура, висока вологість і посилюються вітри, надає не тільки пряме вплив організм, … можуть в цей період зломити опірність організму дитини, однак вони виявляються досить сильними, щоб 63.

Схожі статті: