Як прикладати дитину при втягнутих сосках

Плоскі, втягнуті соски. Вузькі молочні протоки — дитині важко висмоктувати молоко ( це він смокче, але не чути, як ковтає, погано набирає у вазі, … Вночі — прикладати кожен раз, коли він ворушиться уві сні.

закупорці протоки, можливо через носіння тісного одягу або поганого висмоктування дитиною цій частині грудей, … У цій ситуації рекомендується обмежити споживання рідини, частіше прикладати дитини до хворої грудей з наявністю твердого хворобливого ділянки. … Певні труднощі виникають у матерів з неправильною формою сосків (плоскі, втягнуті).

ПЛОСКІ, ВТЯГНУТІ СОСКИ. Вузькі молочні протоки — дитині важко висмоктувати молокс ( це він смокче, але не чути, як ковтає, погано набирає вагу, писается … В денний час краще всього прикладати малюка.

При втягнутих сосках необхідно обережне витягування їх, а не масаж. … викладено обов’язки медичної сестри догляд за породіллями, підкреслюється значення раннього прикладання дитини до грудей матері.

занадто великій кількості молокау матері, швидкому його надходження, мимовільне витікання молока (галактореї) … матерії дитини, зціджувати грудну залозу перед годуванням, частіше прикладати малюка до грудей, притискати сосок рукою на 1-2 хв … сосків, плоских, втягнутих, плохорастяжимых сосках необхідно допомогти малюкові правильно захопити груди.

Внаслідок цього плоских або втягнутих сосках відтягування сосків масажем, молоковідсосом або коректором … Якщо ви з самого початку навчіться правильно прикладати дитину, ці заходи можуть не знадобитися,.

Дитини частіше прикладати до грудей. Обов’язково стежити за температурою тіла. підвищенні температури звернутися до хірурга, так як можливий мастит — запалення молочної залози. «Плоскі», «втягнуті» соски.

годуванні груддю відбувається поступове загартовування сосків, але в перші дні можливе утворення тріщин. Щоб цього не сталося, потрібно в перші 2-5 дня після пологів прикладати дитину до грудей на 5-7 хвилин, потім дати йому іншу груди, також на 5-7 хвилин, потім знову … Особливо складно буває годування, якщо у жінки соски плоскі або втягнуті.

В рот дитині вкласти сосок і частина навколососкового гуртка. … допомагають годувати грудьми малюка наявності на ній тріщин, але і є порятунком для мам з плоскими і втягнутими сосками. … кожному годуванні прикладати дитину тільки до однієї груді, наступному годування — до іншої.

… що давало можливість прикладати дитину до грудей до закінчення лікування. Епітелізація з переважно настає на 3 — 4-й день після початку лікування. Наявність глибоких тріщин при втягнутих сосках потребує лікування більше.

Схожі статті: