Що робити якщо надулася десна у дитини

У адміністратора швидкої стоматологічної допомоги я задрімала, сидячи на стільці, тому, , коли мене розштовхала жінка в білому … о пів на шосту ранку, вона два рази повторила, що у дівчинки ріжеться зуб, десна опухла, а молочний вона видалила. … Я питаю не про ваш вік, я питаю про дитини.

Кладуть між хворим і здоровим зубом листя котячої трави або, якщо не можна листя тримати на … Беруть по шматочку цієї маси, , коли вона ще тепла і кладуть на хворий зуб або десну. … Якщо дитину трясе родимец, закривають його вінчальним платтям і кладуть по боках його голі лутошки.

Коли ми приїхали до Відня, я все мріяла опинитися в Парижі і побувати в тому магазині з-за цього пальто. Я одягла це пальто. … У мене десна опухла. Я нажралась … Він у мене зовсім як дитина. 5 травня Цей тиждень.

Сергійко забруднив штани і надувся, побачивши на коліні пляма від мазуту. — Чесно, старий … Він посміхнувся, і Гіві зауважив, що коли Сергійко посміхається, у нього стають видно рожеві, як у немовляти, десни. — Це брудне.

Якщо хворий при зволоженні камфори відчував нестерпний біль, терпів її, так як через хвилину вона … Згідно народно-гігієнічним поглядам, жування сірки зміцнює десни, відбілює зуби, робить їх більше.

… світ з жадібністю знедоленості, з тугою скупчилася пристрасті, а в роті його терлися десни, промовляючи нечутні думки безногого. … Будь-яка з цих піонерок народилася в той час, , коли в полях лежали мертві коні соціальної війни, і не … Вощев подивився на інваліда; у надулося особа безвихідній кров’ю, він простогнав звук і поворушив … скажу дитині, стервец.

а в роті його [терли] терлися десна [[вимовляючи] пошепки] вимовляючи нечутні думки [одного] безногого. … Будь-яка з цих піонерок народилася в той час, , коли [] в полях лежали мертві коні [гражда ] соціальній війни, і не всі … Вощев, шукаючи собі для полегшення рівності, подивився на інваліда; [той] у надулося особа безвихідній кров’ю, він простогнав.

Схожі статті: