Що робити якщо дитина не їсть овочеві пюре

Від 6 місяців до року дитина і раніше п’є молоко, але воно вже не є в його харчуванні основним … Шестимісячне немовля вже може добре з пожечки, відкриває рот при вигляді їжі і знімає її … перші місяці навчання дитина не зможе робити кілька ковтків підряд. … Сьомий місяць На 7-му місяці діти, що перебувають на грудному вигодовуванні, починають Отримувати третій прикорм – овочевий вегетаріанський суп-пюре і м’ясо.

Крім того, у материнському молоці деякі речовини, оберігають дитини від інфекційних … Якщо дитині не давати води , то у нього погіршується апетит, може піднятися температура, порушитися обмін … З цього віку дітей прикормлюють, готують яблучне пюре, сир (розводять їх грудним або коров’ячим молоком); корисно і овочеве пюре — … Але не можна цього робити, , коли малюк захворів, а також в жарку пору року.

Овочеве пюре особливо корисно при наявності у дитини ознак рахіту, ексудативного діатезу, анемії. … Краще, якщо пюре готується з декількох видів овочів: гарбуза, моркви, кабачків, буряків та ін … Краще це робити в нежарке час, то навесні або восени, при відсутності гарячкових захворювань, розладів … того, що мати не може забезпечити дитини своїм молоком, переходять на змішане або штучне вигодовування.

Якщо при консультації молочна кухня, треба прикорм дитині отримувати звідти. … Проти деяких хвороб треба робити щеплення. … в більшому, ніж звичайно, кількості кашу, овочеве пюре, хліб. , Проносного не давати і спокійно чекати, поки вхопили предмет выйдег з випорожненнями.

… дитині. Поступово, , коли буде вимагатися вже велика порція, можна буде натирати на дрібній тертці яблуко. … Овочеве пюре дається перед годуванням, поступово замінюючи одне годування. … Спочатку дитині не вдасться захопити губами їжу з ложки, всі її вміст виявиться на підборідді … Іноді дитина з задоволенням їсть запропоноване йому страву, а іноді стискає губи і відмовляється. Не … Не забувайте робити маляті масаж.

визначені «групи ризику», особливо схильні до цього захворювання, і що радить … особливо грудне, вигодовування, своєчасне введення в раціон дитини фруктових та овочевих соків, пюре, яєчного жовтка. … тих або інших продуктів потрібно враховувати не лише вміст у них заліза, але і ступінь його засвоюваності. … робити лише тому випадку, , коли лікар спостерігає за розвитком конкретного дитини враховує безліч.

не Можна застосовувати свивальника — він стягує груди, сковує руху дитини, не дає йому вільно розвиватися і вільно дихати. Точно так ж зовсім … Не носити дитини в хату, де хворі діти, не пускати хворих дітей до себе. Проти деяких хвороб треба робити щеплення. Проти віспи в … Дитина після такого щеплення не захворіє на кір або, якщо і захворіє, … давати в більшій, ніж звичайно, кількості кашу, овочеве пюре, хліб.

Тому якщо дитина «штучник», не отримує грудного молока, слід користуватися тільки свіжим кип’яченим молоком, зберігати його в льодовику або в … Соки можна робити м моркви, капусти, фрукті* ?рік. … У овочеве пюре та інші страви дуже корисно покласти кріп і зелений цибуля.

Не слід при цьому робити енергійних рухів. … У перші 4 місяці життя малюка прикладають до грудей через 3,5 години з 6,5-годинним нічною перервою, то 6 разів на добу. … Після закінчення годування його зважують повторно (не распеленывают, навіть якщо він помочився) . … В якості першого прикорму рекомендується використовувати овочеве пюре .

Схожі статті: