Що може боліти в грудній клітці посередині у дитини

чи Можна з перших днів життя немовляти навчитися розуміти його мову і почати повноцінно спілкуватися з ним? Як розібратися в …

У середині липня 1958 р. у дитини поновилися дизуричні явища, утруднене сечовипускання, … При рентгеноскопії грудної клітки патології не виявлено. … Єдиний засіб, який в даний час може дати надію на порятунок життя хворого дитини, — можна раніше … До 1 року часто хворів простудними і шлунково- кишковими захворюваннями, відзначався ексудативний діатез, рахіт, відставав у розвитку. У 1958 р.

А пішов на Надеждинський — каже: «Серце у мене болить». … Була в нього одна наскрізна рана: маленький отвір було подложечной (в середині грудної клітки) навскіс, а побільше — в лівому боці, ближче до пахви.

Хворів лише виразковою хворобою. Одружений, має 3 … Вдома цілими днями на ліжку лежав, скаржачись, що нз-за болів в ногах пе може встати; ночами спав погано. … грудної клітки і рентгенографії черепа патології не виявлено.

… 50 в полі зору) , еритроцити (10 — 60) , гіалінові циліндри (2 — 4) , клітки ниркового епітелію (6 — 8). … В умовах стаціонару нами детально обстежений хлопчик, 3 міс, отримав грудне вигодовування … Який- або патології у дитини ми не відзначили, температура тіла була нормальної, аналізи периферичної крові і … відставали від однолітків і, крім нетривалих гострих респіраторних захворювань, нічим не хворіли.

Схожі статті: