Хлібна одиниця при цукровому діабеті у дітей

Кількість інсуліну на кожну хлібну одиницю визначають, виходячи з індивідуальної чутливості до інсуліну, відмінностей у … 92-1). У дитячому віці потреба в інсуліні нерідко вище, ніж у дорослих, що обумовлено більшою гостротою … Проте навіть хорошої компенсації вуглеводного обміну в перший рік заболедлительный термін. … ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ.

… їжі, підрахованих по системі хлібних одиниць, дози інсуліну, маса тіла (щотижня), примітки (епізоди гіпоглікемії, Термін … розродження вагітних з цукровий діабет визначають індивідуально з урахуванням тяжкості перебігу … При цукровому діабеті можливо запізніле дозрівання функціональної системи плода, тому … Наявність цукрового діабету у обох батьків, що різко збільшує можливість захворювання у дітей.

Фізичні вправи при цукровому діабеті I типу Доведено, що регулярні фізичні навантаження достовірно знижують … За 20-30 хвилин до інтенсивного фізичного навантаження необхідно з’їсти 1-4 хлібних одиниці. … Питання про фізичної активності діабеті I типу особливо актуальне ще й тому, що їм хворіють в дитинстві, а діти, з одного боку, відчувають.

Її створення було обумовлено рядом причин: високою захворюваністю цукровий діабет серед дітей різних віків, в тому числі серед … НемаловажЪная роль відводиться питань харчування з використанням нонятия «Хлібна одиниця», ролі фізичних вправ Екак … здійсненні лише наявність засобів самоконтролю глікемії, глюкозурії н ацетонурії.

згідно з рекомендаціями Вооз в клінічній практиці застосовують одиниці концентрації інсуліну з U-100 (100 МО/мл). … Розрахунок дози інсуліну проводиться також щодо хлібних одиниць (ХЕ). … діагностований діабет: 0,5–0,6 у дітей до 1 року-0,1–0,125 в 1-3 роки 0, 15-0,17 після 3 років 0,2–0,5 пубертатний період 1,0–2,0 … 0,4–0,5 вагітність 0,6 Таблиця 6.19 Раціональні режими інсулінотерапії при цукровому діабеті 1 типу.

Людина, у якої виявляють цукровий діабет, дуже часто виявляється один на один зі своєю хворобою. І дуже добре, якщо …

Принципи дієтотерапії при цукровому діабеті Фізіологічність, збалансоване співвідношення основних … їжі в амбулаторних умовах і взаємозаміни харчових продуктів введена система хлібних одиниць (ХЕ).

Тому роль школи для хворих цукровий діабет дітей їх батьків дуже велика. … живлення ИЗСД’, “Фізичні навантаження цукровому діабеті”, “Ускладнення цукрового диабта”, “Гіпоглікемія, кетоацидоз”. … Проводиться розрахунок дієти з використанням хлібних одиниць вирішуються завдання по харчуванню, а також по можливості корекції дози інсуліну у зв’язку з.

раціональної терапії у частині дітей через 2-3 тиж потреба в екзогенному інсуліні знижується, іноді до 2-4 ОД/добу. … Дієта цукровому діабеті повинна бути фізіологічної по калорійності, змістом білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, … Зазвичай 1 ОД інсуліну вводять на 12 г з’їдених вуглеводів (цей показник умовно назвали «1 хлібна одиниця).

Схожі статті: