Скільки відсотків від заробітної плати на аліменти на одну дитину

Сума заробітної плати, включаючи виплати компенсаційного і стимулюючого характеру, … умовні аліменти в наступних розмірах: однієї дитини – 25 відсотків, на двох дітей – 33 відсотка, на трьох і більше дітей.

При розгляді таких позовів по кожному з рішень встановлюється новий розмір аліментів. Наприклад, якщо з двох рішень стягувалися: однієї дитини ‘/< та на трьох дітей — 1/р заробітку платника, загальний розмір аліментів повинен бути … дітей, народжених від різних матерів, які не перевищують 50 відсотків заробітної плати розмір аліментів.

… у наступній редакції: «У разі невиконання обов’язку по утриманню аліментів з заробітної плати, … «В таких випадках утримання аліментів проводиться в наступних розмірах: однієї дитини – 25 відсотків,.

після розлучення батьків дитина виховується батьком. Розмір аліментів , присуджуються з батьків. … на користь неповнолітніх дітей стягуються у таких розмірах: на зміст однієї дитини стягується 1Л частина одержуваної заробітної плати відповідача, на утримання двох дітей — 1/з. трьох і більше — 50 відсотків заробітної плати відповідача.

Вся наша життя регламентується законом, і знати свої права і відповідальність за законом – наш обов’язок.Цей сімейний …

Витяг] 29. При присудженні аліментів стягувати на зміст однієї дитини ‘/4 одержуваної заробітної плати відповідача, на зміст двох дітей — ‘/е й на утримання трьох і більше — 50 відсотків заробітної.

Ст. 895) аліменти на неповнолітніх дітей з їх батьків стягуються в розмірі: на однієї дитини — 1Л, … аліментів зазначених розмірах правомірно, навіть якщо воно перевищує 50 відсотків заробітної плати.

вившего бажання добровільно платити аліменти, може проводитися і в випадках, якщо загальна сума, що підлягає … 50 відсотків належних боржнику заробітної плати і прирівняних до неї платежів та видач, а також якщо з … на утримання кількох дітей від однієї матері, якщо при мінімальному розмірі стягнення на однієї дитини 20 Розділ чотирнадцята.

Схожі статті: