Заповнити заяву про реєстрацію за місцем проживання форма 6 на дитину

6 . Розділ Заяви ” Відомості про зняття з обліку в податковому органі ” заповнюється інспектором податкового органу з … Додаток до формі 09 – 2 – 1 Поряду заповнення Заяви фізичної особи про видачу доиумента … особистість ( свідоцтві про народження дитини у віці до 14 років ) , при це назва місяця записується … в паспорті або документі , підтверджує реєстрацію з місцем проживання ( якщо представлений не паспорт , а інший.

у пункті 1 .5 Заяви не вказано паспорт або не свідоцтво про народження для дитини до 14 років, а інший документ, … в пункті 1.11 вказується дата реєстрації за зазначеною в пункті 1 .9 адресою місця проживання (місця перебування) … ідентифікаційного номера платника податків (ІПН), проставлянням дати заповнення Заяви. 6. … У пункті 3 ставиться підпис фізичної особи, який отримав Свідоцтво. Додаток No 8 Форма No.

1.3.6. Управління Департаменту — Управління Департаменту житлової політики і житлового фонду міста … здійснює прийом і реєстрацію заяв, підготовку та видачу договорів, зазначених у пунктах 1.3.3 і 1.3.4 … жилого приміщення (місця) у гуртожитку, представляють наступні документи: 1) заява у довільній формі; … Громадяни, проживають місцем проживання в гуртожитку, звернулися для укладення Договору,.

Заява на отримання субсидії з формі згідно з додатком 1 подається власником, наймачем житлового … або повнолітніми членами їх сімей (їх законними представниками) з місцем проживання організацію, … постійної сторонньої допомоги, бланк заяви може заповнювати працівники служби субсидування. 8. … народили дітей поза шлюбу, якщо відомості про батька дитини у книзі реєстрації актів цивільного стану.

1 ст. 1070 ДК РФ, незалежно від обставин, що послужили підставою до реабілітації, — No 1, с. 6 … мають громадяни, які втратили на території Чеченської Республіки житло незалежно від форми його власності і ступеня … за умови зняття з реєстраційного обліку всіх членів сім’ї раніше місцем проживання і їх відмови від житла … No САЭ-3-09/16®) порядку заповнення заяви про державну реєстрації юридичної особи,.

Мотиви, що спонукали звернутися з даними заявою заявника 1 Прізвище, ім’я (імена), по батькові … ким і коли виданий) (указыеае гея за бажанням) (указывав ться за бажанням) 6 Адреса місця перебування, телефон _ 9 … Правильність заповнення заяви і наявність необхідних документів перевірив, заява підписано в моєму … (поап*съ $~ Додаток No 9 Штамп реєстрації з місця тимчасового проживання ( приблизний зразок) р.

до Інструкції (п. 4) Зразок ЗАТВЕРДЖУЮ Командир (начальник (військове звання, підпис, ініціал імені, … заявку-реєстрацію заповнити на сайті; — заява, написаний у вільній формі, прикласти до особової справи … і захисті їх прав з місця проживання учня і органу опіки та піклування того суб’єкта Російської … Пропозиції щодо Відмітка про виконання п/п заміщенню звільняється військової посади 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10.

48 спорт у відповідності з правилами заповнення бланків паспортів ( додатки No 6, 7). 4.2. … Російської Федерації, направляється повідомлення для внесення відповідної відмітки у Заява про видачу ( заміну) паспорта (форма No 1П)*. … Після прибуття до місцем перебування або проживання за кордоном йому роз’яснюється необхідність реєстрації дипломатичному.

4) Документи, що підтверджують реєстрацію з місцем перебування або місцем проживання р. … При прийомі клопотання перевіряється повнота і правильність його заповнення, а заявнику роз’яснюються підстави, необхідні … Москві, то він вказує це клопотання і вправі звернутися з заявою про надання напрямки … 3.2.6. Малозабезпеченим особам (одиноким пенсіонерам, одиноким інвалідам, сім’ям, які складаються з.

6 УФРС по Воронезькій області підвело підсумки роботи за півріччя. Встановити, що не допускається відмова в державній реєстрації громадського об’єднання у зв’язку з наданням йому юридичної адреси громадянином за місця проживання. Виключити з підстав … інформаційних стендах зразків заповнення документів. Реєстрація змін.

Схожі статті: