Дитина 7 місяців впав і вдарився головою

Хворий К., 1 року 6 міс, діагноз: легка ЧМТ, легкий забій головного мозку, перелом правої тім’яної кістки; … Обставини травми: 5 год. тому упав дитячої гірки, вдарився головою, були короткочасна втрата свідомості, 2 рази блювання. … Анамнез: дитина народився в асфіксії і спостерігається в поліклініці за місцем проживання з приводу … у новонароджених і дітей раннього віку. — М., 1979. 7. Lyle L М., Ріегсе J. P., FreeтanЕ.А. et al.//J. Neurosugr.

7 червня 2003 р. близько 5.00 у п Назрань в квартиру на вул. … викраденого, яка намагалася з’ясувати, хто і куди везе чоловіка, штовхнули так, що вона з п’ятимісячним дитиною на руках впала та дитина вдарився головою ліжко.

Йому підставили підніжку. Він упав, вдарився головою про батарею. … В школу змогла піти через 2 місяця. Продовжуємо розмову про травми у дітей, розпочатий у 7-му та 8-му номерах журналу «Наука і життя». Марк, 8 років, відчув … Правильно вихованому дитині набагато легше звикнути до шкільної.

Хворий народився четвертим за рахунком, ріс і розвивався норм, дитиною; 6- ти років переніс кір, 17-ти гоноррею. Від 7 до 12 років навчався. … 19-ти років хворий упав з трамвая, знову вдарився потилицею об рейки, сильно був наляканий. Після цього випадку місяця через два у нього стали випадати волосся , причому спочатку випало все волосся на голові, брови, вії, вуса, борода ,.

ру погано йти — голову кружляє; ~-іа – таН гиЬе1, уШта Пе* почало тиснути [ спекою], дощ буде Ьига х бусинка; … закз) ~кз1 треба було працювати, залишилися ми неписьменними Ьі(кап||(иа у той Р. поринути, пірнути; впасти (у воду, сніг); … ~и1 х I. дудник; дягель; ~е1 кагуе1аН гшз’з’вп Газза уег’ь зиоп’| дудник ‘дудники’ зростає [міс тах|, де близько … Ьі\ууа(а; 1арз1 ~1 оссагеп 1а\уссап дитина стукнув лобик про крамницю Ьиицчки 10 у ле/7 стукнутися, вдаритися;.

ю свинцем в потилиці голову з теплих запашних колін Ельги. Я піднімаю на”: енное навстіж вікно ллється … дитиною, що мені часто чується у сні дитячий плач, кім У” кошмар вилився навіть в галюцинацію … великдень ^ голові мені повз голий пуголовок, викидень-хлопчик місяців п’яти ковдрі сп ^ 6ыл весь … Ах, це я винна ^|TM^ь «очеМу-то Ельга.- Я забула підлити свіжого „ і капнути нашатирю, зараз ми це влаштуємо СПИрТПосле »7.

А коли я йду, а він скаже: «Щасливиця, до зустрічі на хмарах» 7, означає « ичего не буде. … Тільки королі Лірі я ледь не вдарила … Він сказав: тільки станьте на стілець перед виходом, і я легко знесу Вас. Правда, взяв він мене, як дитини, поперек, і з нас … І коли впав головою на травень коліна… а публіка вибухнула захопленням… чую він шепоче мені: «Даруйте, мій ангел,.

Схожі статті: