Де отримати посвідчення діти війни москва

No 60 «Про соціальну підтримку сімей з дітьми в місті Москві, Уряд Москви постановляє: 1. … No 70: — заяву; — посвідчення інваліда Вітчизняної війни або посвідчення інваліда про право на пільги, видані в … і його місце проживання у місті у Москві; — пенсійне посвідчення або інший документ, підтверджує факт отримання пенсії.

Москві і Московської області) або органів соціального захисту про факт отримання щомісячної грошової виплати та … суб’єктів Федерації: документ, що посвідчує особу посвідчення про право на пільги встановленого зразка. … є пенсіонерами; б) дітям, які перебували разом з репресованими з політичних мотивів … орденами або медалями СРСР за самовіддану працю в період Великої Вітчизняної війни. 2.

в. І. РОДІН, учасник війни, колишній повітряний стрілець Краснослободск Волгоградської області 10 вересня 1987 р. в у Москві, … євреїв — ветеранів війни, партизанів, в’язнів концтаборів, гетто та їх дітей (ВАСЕВВ). ста за скоєне зло. … ветеран війни, доктор економічних наук, професор ? У квітні цього року мені вручили посвідчення до … Загорська отримати складно.

А всього під час війни було 432 таких героя! … Дізнавшись про те, що житель села Аксыбы Кукморський району Заки ага Залялиев не зміг отримати посвідчення ветерана війни і призначення … став символом вдячної пам’яті матерям всіх національностей, які втратили своїх дітей вогні всіх воєн. … Все це Шагинур з’ясував, не лише вивчивши документи в багатьох архівах країни, але і звернувшись із запитами в посольство Югославії в у Москві,.

Згідно Закону “Про нотаріат” посвідчення одного підпису на документах отрудовом стаж у воєнний час … Москва” No 141 (32056) 39 Я чув, що в у Москві начебто скасовано восьмирублевый податок за прибирання сміття. … в якій вони проживають; – діти-сироти у віці до 18 років, одержують пенсії з нагоди втрати годувальника; … стягується. про ” Російська газета” No 141 (50202) Можна обліпихова олія отримати в домашніх умовах? К. С.

Вітчизняної війни з ушкодженнями щелепно – лицьову область, інвалідам війни I ‘ II груп, … і члени сімей, які перебувають на їх утриманні, інваліди з дитинства, діти у віці до 16 років, члени сімей загиблих воїнів, … Для отримання слухових апаратів необхідно уявити пенсійне посвідчення, паспорт або довідку … республіканські (в автономних республіках) ЛТЕК, а в у Москві Ленінграді — центральні міські МСЕК. ки.

Наявність дітей 4. Домашній Місце … отримання гонорару (для іногородніх авторів вказати потрібне) : — особисто в у Москві — надіслати цінним листом домашньою адресою 9. Пільги … Вітчизняної війни – вказати серію, номер, коли і яким установою видано відповідне посвідчення 10.

Схожі статті: